... Oficjalne Forum 32 BDH "Dromaderzy" ...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-04-03 13:47:09

ktosek

User

4357140
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-05
Posty: 140
Punktów :   

Przyjazn

1.Alison Przyjaciel zawsze poda pomocną dłoń. Płacze i śmieje się razem z Tobą.Potrafi pomóc i pocieszyć, gdy statek "Życie" rozbija się na "Rafie samotności". Pozwól mi być Twoią przyjaciółką!

2.Badz przyjaciólka wszystkich placzacych, ocieraj lzy co gorzko im plyna, usmiech promienny miej zawsze na twarzy, a bedziesz zawsze kochana dziewczyna.

3.Badz zawsze szczesliwy.Zlym losom nieznany.Uprzejmy, czuly, tkliwy,Przez wszystkich kochany.

4.Cichy ogien w piecu plonie Mrozny wiatr za oknem dmie Wez to zdjecie w swoje dlonie I przypomnij sobie mnie!

5.Codziennie nalezy przeczytac dobry wiersz, obejrzec piekny obraz, posluchac lekkiej piosenki lub porozmawiac serdecznie z przyjacielem

6.Ile moze wytrzymac przyjazn? ile moze wytrzymac lojalnosc, zaufanie? wiedzcie, ze czas ten liczy sie w dniach, a nie w latach.
7.Jesli jakas dlon ma swoje miejsce w drugiej dloni, to wlasnie jest przyjazn.

8.Jesli lubisz mnie troszeczke to zachowaj ma mordeczke. Choc nie piekna za to szczera, a to cecha PRZYJACIELA!!!!!

9.Jestes jabluszkiem w mojej kieszeni Jestes listeczkiem wsród zieleni Jestes iskierka w popielniku Chce cie poznac mój chlopczyku

10.Jezeli w przyszlosci rozlaczy nas czas pamietaj! Ze przyjazn nadal laczy nas.


Bo tak na prawdę, nie ma sytuacji bez wyjścia... czasami po prostu prowadzi ono przez gabinet lekarski

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kurpie.pun.pl www.poke.pun.pl www.stealthsword.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.killarneypopolsku.pun.pl